RU UA
close icon

Праймери для вій

Код товару: pr21

Праймер, LASH SECRET, 15 мл

Праймер, LASH SECRET, 15 мл

242 грн

Код товару: pr35

Праймер активатор, VIVIENNE, 15 мл

Праймер активатор, VIVIENNE, 15 мл

280 грн

Навіщо потрібен праймер для нарощування вій?

Праймер для вій покращує і прискорює зчеплення клею з вією в процесі нарощування, а також продовжує термін дії клею і, відповідно, термін носіння нарощених вій. Праймер допомагає поліпшити швидкість і якість роботи, в тому числі, коли в приміщенні порушені показники вологості та температури.

Коли і як правильно наносити праймер при нарощуванні вій?

Праймер для вій наноситься після знежирювачах. Невелика кількість продукту спочатку потрібно нанести на мікробраш, а потім, притискаючи вії до косметичного шпателя, обробити зону зчіпки вій. Важливо працювати акуратно, щоб уникнути попадання засобу на слизову оболонку ока.

Чи обов'язково використовувати праймер для вій при нарощуванні?

Процедура нарощування може бути виконання і без застосування праймера. Однак професійний праймер здатний прискорити процес зчіпки клею і вії і поліпшити результат процедури - продовжити термін носіння нарощування. Також незамінний праймер, якщо майстер працює в умовах, коли порушені оптимальні показники вологості та температури.

Скільки коштує праймер для нарощування?

Вартість праймера невисока, враховуючи, що засіб витрачається економно. Так, наприклад, один флакон на 15 мілілітрів праймера-активатора Vivienne або праймера Lash Secret розрахований на 250-300 застосувань! Актуальну ціну на кожен продукт ви можете подивитися на сайті Vivienne. З огляду на ефект, який забезпечує праймер для вій, ціна цього продукту більш ніж виправдана. Адже завдяки йому поліпшується якість нарощування і термін носіння вій.

Де можна якісний праймер для вій купити в Києві?

На сайті Vivienne в великому асортименті представлені препарати для нарощування вій, в тому числі праймери Vivienne і Lash Secret. Ви можете замовити потрібний товар з доставкою по всій Україні, а в Києві купити праймер для вій також в нашому магазині за адресою вул. Павловська 26/41.

ДОСТАВКА ПО КИЄВУ ТА УКРАЇНИ - Праймери для вій

Ми виконуємо доставку праймерів для вій по всіх великих регіональним центрам України, таким як: Київ, Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Полтава, Рівне, Черкаси, Суми та інші. Відправка товару зі складу здійснюється з понеділка по суботу. Доставка проводиться в усі відділення Нової Пошти по всій території України

★ Теги: праймер для вій | праймер для нарощування вій | праймери для вій | купити праймер для нарощування | праймер для нарощування вій ціна | праймер для вій купити