RU UA
close icon

Набори для ламінування вій

Код товару: strong04

Новинка

Набір для ламінування Strong LASH SECRET

Набір для ламінування Strong LASH SECRET

2052 грн

Код товару: m773081

Premium набір для ламінування, LASH SECRET

Premium набір для ламінування, LASH SECRET

від 4103 грн

Код товару: bio04

Набір для біозавивки «Dolly's Lash»

Набір для біозавивки «Dolly's Lash»

1744 грн

Код товару: m773221091

Міні-набір Lami Home Lash Secret

Міні-набір Lami Home Lash Secret

від 117 грн

Код товару: m773221092

Набір Стандарт Lami Home Lash Secret

Набір Стандарт Lami Home Lash Secret

від 242 грн

Код товару: lh02

Подарунковий набір Lami Home Lash Secret

Подарунковий набір Lami Home Lash Secret

від 436 грн

Код товару: m773221090

Набір Стандарт Lash Home Vivienne

Набір Стандарт Lash Home Vivienne

від 567 грн

Код товару: lh01

Подарунковий набір Lash Home Vivienne

Подарунковий набір Lash Home Vivienne

від 783 грн

Що повинно входити в стартовий набір для ламінування вій?

Базовий набір lvl для ламінування вій включає в себе ламінуючі склади А, В і С, клей, аплікатор для завивки, обезжириватель, фарби і окислювач, мікробраші, щіточки, інструмент для ламінування, патчі. Ви можете Lash Secret стартовий набір для ламінування вій купити за вигідною ціною на сайті Vivienne і відразу приступати до роботи, маючи під рукою все необхідне.

Де можна lvl набір для ламінування вій купити в Україні?

На сайті https://www.vivienne.com.ua/ можна набір для ламінування вій замовити з доставкою в будь-яку точку України.

Де набір для ламінування вій купити в Києві?

Ви можете придбати набір для ламінування вій в Києві в магазині Vivienne за адресою вул. Павловська 26/41. Також можна купити набір для ламінування вій в інтернет магазині Vivienne з доставкою по Києву та Україні.

Які набори для ламінування вій представлені на сайті Vivienne?

Асортимент наборів великий, тому будь-який майстер вибере оптимальне наповнення. Так, наприклад, можна купити різні набори складів для ламінування, набори, що включають в себе всі необхідні для виконання процедури препарати, матеріали і інструменти. На нашому сайті можна стартовий набір для ламінування вій купити, наприклад, Premium-набір Lash Secret, розроблений спеціально для початківців майстрів.

Яка ціна набору для ламінування вій?

Вартість наборів залежить від наповнення. Так, наприклад, на сайті представлений професійний набір для ламінування вій Professional Box, в який входять всі необхідні склади, препарати, витратні матеріали та інструменти. Якщо ви плануєте тільки почати виконувати ламінування вій, купити набір часто вигідніше, ніж всі продукти окремо. Якщо ви хочете самостійно сформувати стартовий набір для ламінування, ціна необхідної продукції складе близько 3 тисяч гривень.

ДОСТАВКА ПО КИЄВУ ТА УКРАЇНИ - Набори для ламінування вій

Ми виконуємо доставку Наборів для ламінування вій по всіх великих регіональним центрам України, таким як: Київ, Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Полтава, Рівне, Черкаси, Суми та інші . Відправка товару зі складу здійснюється з понеділка по суботу. Доставка проводиться в усі відділення Нової Пошти по всій території України

★ Теги: lvl набір для ламінування вій | замовити набір для ламінування вій | купити набір для ламінування брів | купити набір для ламінування вій в інтернет магазині | набір lvl для ламінування вій | набір для вій ламінування | одноразовий набір для ламінування вій | стартовий набір для ламінування вій купити | ціна набору для ламінування вій