RU UA
close icon
переваги

Якість

вона відповідає світовим вимогам і підтверджено відповідними сертифікатами

Досвід

компанія працює на ринку більше 14 років

Сертифікована
продукція

більше 3500 найменувань продукції

Попит

матеріали бренду використовують більше 50 000 майстрів lash індустрії

Код товару: strong04

Новинка

Набір для ламінування Strong LASH SECRET

Набір для ламінування Strong LASH SECRET

2052 грн

Виникли питання щодо послуг або
продукції Vivienne?

Запитайте в наших консультантів - вони допоможуть
вам зробити правильний вибір!

Місія компанії:

Робити дівчат у всьому світі щасливими до кінчиків вій. Компанія Vivienne безперервно удосконалює і розширює асортимент матеріалів для нарощування вій, відкриваючи нові можливості для своїх клієнтів.

Vivienne - матеріали для нарощування вій преміум класу

Більше 20 фабрик, зібраних «під одним дахом» і 100% гарантія якості. Матеріали і інструменти виготовлені з високоякісної сировини і проходять ретельне тестування перед надходженням у продаж. Вів'єн - це найширший, унікальний асортимент інструментів і матеріалів для нарощування вій в Україні та за її межами.

Vivienne в соц мережах

Vivienne – матеріали для нарощування вій в Україні для лешмейкерів, одержимих якістю! Коли професіоналізм майстра поєднується з високою якістю матеріалів, що використовуються, тільки тоді досягається бездоганний естетичний результат у нарощуванні вій! Матеріали, які вибирає лешмейкер – це продовження підходу до роботи. А для справжнього перфекціоніста не існує дрібниць та компромісів. Саме для таких майстрів створено матеріали для вій Vivienne. З 2008 року Vivienne пропонує lash-майстрам матеріали для нарощування вій преміум класу. Це продукція, яка сьогодні потрібна в Україні, Європі та США. Ви маєте безліч причин замовити матеріали для нарощування вій Vivienne. Кожен продукт створюється у відповідь на запити професійних лешмейкерів і відповідає потребам як майстрів, так і їх клієнтів. В асортименті Vivienne можна знайти буквально все для нарощування вій, незалежно від досвіду спеціаліста, його переваг та технік, в яких він працює. Ви можете купити матеріали для нарощування вій як для початківців, так і для high-level профі. Матеріали для нарощування вій від виробника Vivienne здобули ім'я та довіру не лише серед експертів, а й серед клієнтів. На кожен продукт ми надаємо сертифікат якості, який відповідає міжнародним стандартам. Витратні матеріали для нарощування вій Vivienne проходять дослідження, офтальмологічні та дерматологічні тести та є повністю безпечними. За рахунок великого асортименту, наявності різних лінійок, різних за форматом упаковок, ціни на матеріали для нарощування вій варіюються в широкому діапазоні. Ви легко зможете вибрати потрібний матеріал для нарощування вій, ціна якого буде в межах вашого бюджету. А постійні акції та спеціальні пропозиції зроблять вартість матеріалів ще вигіднішою! Навчання, профільні заходи, інформаційна підтримка – Vivienne дає можливість безперервного та ефективного професійного зростання.