RU UA
close icon

Матеріали для біозавивки вій

Код товару: bio10

Склад для біозавивки №1 Dolly, 5 мл

Склад для біозавивки №1 Dolly, 5 мл

295 грн

Код товару: bio11

Склад для біозавивки №2 Dolly, 5 мл

Склад для біозавивки №2 Dolly, 5 мл

295 грн

Код товару: bio12

Склад для біозавивки №3 Dolly, 5 мл

Склад для біозавивки №3 Dolly, 5 мл

459 грн

Код товару: bio04

Набір для біозавивки «Dolly's Lash»

Набір для біозавивки «Dolly's Lash»

1533 грн

Код товару: bio24

Клей для біозавивки Bella PLUS, 5 мл

Клей для біозавивки Bella PLUS, 5 мл

342 грн

Код товару: pr22

Знежирювач, LASH SECRET, 15 мл

Знежирювач, LASH SECRET, 15 мл

213 грн

Код товару: m773221212

Окислювач для фарби 2% LASH SECRET, 50 мл

Окислювач для фарби 2% LASH SECRET, 50 мл

213 грн

Код товару: l08

Окислювач Hair Well, 50 мл

Окислювач Hair Well, 50 мл

205 грн

Код товару: l12

Фарба для вій, HAIR WELL, 20 мл

Фарба для вій, HAIR WELL, 20 мл

від 273 грн

Що входить в набір для біозавивка вій dolly's lash?

У набір для біозавивка вій dolly s lash входять всі ключові препарати, необхідні для виконання процедури: склади для біозавивка вій №1, №2 та №3 - для розм'якшення рогового шару, фіксації форми натуральних вій, харчування і очищення вій і століття на фінальному етапі . Також набір включає клей і силіконові бігуді двох розмірів - матеріали, без яких неможлива биозавивка вій. Купити набір ви можете на сайті Vivienne з доставкою або в нашому магазині в Києві (вул. Павловська 26/41).

Які потрібні матеріали для біозавивка вій?

Ключовий препарат в процедурі - склад для біозавивка вій: №1 для розм'якшення вії, №2 для фіксації форми і №3 для очищення і живлення вій. Бігуді і клей - матеріали, без яких також неможлива биозавивка вій. Набір всіх перерахованих матеріалів можна вигідно придбати на сайті Vivienne, наприклад, популярний dolly s lash набір для біозавивка вій.

Також буде потрібно додаткові матеріали для біозавивка вій купити: очищаючі засоби і знежирювачах, фарби, оксілітелі, Ремувер, патчі, інструмент для викладки вій на валик, щіточки і браши.

Де купити матеріали для біозавивка вій в Україні?

На сайті Vivienne ви можете купити все для біозавивка вій: склади для кожного етапу процедури, клеї, Ремувер, знежирювачах, фарби і окислювачі для них, а також інструменти і аксесуари, які вимагає биозавивка вій. Купити в Україні все представлену продукцію можна з доставкою Новою Поштою, а якщо хочете особисто скласти набір для біозавивка вій, в Києві можна відвідати наш офлайн-магазин за адресою вул. Павловська 26/41.

Як вибрати кращі препарати для біозавивка?

Якщо ви плануєте професійно виконувати таку процедуру, як биозавивка вій, купити матеріали варто в спеціалізованому магазині, де ви можете отримати сертифікати якості на продукцію і переконатися в оригінальності. Важливо вивчити склад засобу для біозавивка вій, переконатися, що він не містить потенційні алергени і надасть щадне вплив на натуральні вії.

На сайті Vivienne ми зібрали високоякісні матеріали - ви можете окремо кожен склад для біозавивка купити або замовити набір для біозавивка вій. Відгуки, детальний опис і консультація менеджерів допоможуть вам купити засіб для біозавивка в точній відповідності з вашими вимогами.

ДОСТАВКА ПО КИЄВУ ТА УКРАЇНИ - Матеріали для біозавивка вій

Ми виконуємо доставку Матеріалів для біозавивка вій по всіх великих регіональним центрам України, таким як: Київ, Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Полтава, Рівне, Черкаси, Суми та інші . Відправка товару зі складу здійснюється з понеділка по суботу. Доставка проводиться в усі відділення Нової Пошти по всій території України

★ Теги: купити біозавивку склад | набір і склад для біозавивка купити | клей для завивки вій | биозавивка вій купити України | бігуді для біозавивка вій | набір для біозавивка вій купити України | замовити набір для біозавивка вій | набір для біозавивка вій України | купити засіб для біозавивка | препарати для біозавивка | матеріали для біозавивка вій України | биозавивка вій купити склад | набір для біозавивка вій ціна