RU UA
close icon

Матеріали для ламінування вій

Код товару: l35

Кремовий BTX Pro Cream, LASH SECRET, 15 мл

Кремовий BTX Pro Cream, LASH SECRET, 15 мл

800 грн

Код товару: m772920

Біокерамідний бустер, LASH SECRET, 5 мл

Біокерамідний бустер, LASH SECRET, 5 мл

304 грн

Код товару: bio24

Клей для біозавивки Bella PLUS, 5 мл

Клей для біозавивки Bella PLUS, 5 мл

333 грн

Код товару: bio051

Клей для біозавивки Dolly, 5 мл

Клей для біозавивки Dolly, 5 мл

416 грн

Код товару: pr22

Знежирювач, LASH SECRET, 15 мл

Знежирювач, LASH SECRET, 15 мл

208 грн

Код товару: m773220778

Тонувальна маска Post Care, LASH SECRET, 2 мл

Тонувальна маска Post Care, LASH SECRET, 2 мл

від 48 грн

Код товару: m773220611

Тонувальна маска LASH SECRET, 5 мл

Тонувальна маска LASH SECRET, 5 мл

від 80 грн

Код товару: m773221212

Окислювач для фарби 2% LASH SECRET, 50 мл

Окислювач для фарби 2% LASH SECRET, 50 мл

208 грн

Код товару: l12

Фарба для вій, HAIR WELL, 20 мл

Фарба для вій, HAIR WELL, 20 мл

від 267 грн

Код товару: l08

Окислювач Hair Well, 50 мл

Окислювач Hair Well, 50 мл

200 грн

Код товару: l38

Ремувер кольору, LASH SECRET, 50 мл

Ремувер кольору, LASH SECRET, 50 мл

144 грн

Які потрібні витратні матеріали для ламінування вій?

Для виконання процедури ламінування вій lvl купити доведеться досить значний арсенал засобів. Крім трьох складів для ламінування, клею, валиків-бігуді, фарб і окислювачів, вам буде потрібно очищуючий засіб і обезжириватель для підготовки вій до процедури, патчі для ізоляції нижніх вій, мікробраші і щіточки. Всі матеріали для ламінування вій купити можна на сайті Vivienne.

Які матеріали для ламінування купити початківцю майстру?

Якщо ви плануєте виконувати професійну ламінування вій, купити матеріали варто відразу якісні і в достатній кількості. Головний препарат для ламінування вій - це три ламінуючих складу. Не обійтися в процедурі і без валиків, клею, а також фарб і оксілітелей, необхідних для створення кольору вій. Витратні матеріали для ламінування вій lvl - це також обезжириватель, засіб для демакіяжу, патчі, браши і щіточки. Ви можете підібрати на сайті Vivienne набір, до якого увійдуть всі необхідні кращі матеріали для ламінування вій, або скористатися допомогою наших менеджерів у створенні свого власного базового набору.

Що собою являє ламінування вій lvl lashes?

Це особлива технологія, яка дозволяє одночасно збільшити довжину вій, надати їм об'єм і ефект ліфтингу (створити більш виражену форму завитка). Крім візуального перетворення склади для ламінування Lash Secret зміцнюють натуральні вії, насичують і наповнюють структуру амінокислотами, вітамінами та іншими корисними речовинами. Після першої ж процедури клієнти можуть оцінити приголомшливий ефект, який забезпечує ламінування вій. Купити матеріал, необхідний для ламінування, можна на сайті Vivienne.

Де матеріали для ламінування вій купити в Україні?

На сайті Vivienne можна витратні матеріали та препарати для ламінування вій купити з доставкою по Україні. У нас ви знайдете кращі засоби для ламінування вій за вигідними цінами бренду Lash Secret: ламінуючі склади, клеї, знежирювачах, фарби і окислювачі для фарб, бігуді, браши і інші матеріали для ламінування вій - відгуки lash-майстрів підтверджують високу якість продукції.

У Києві можна товари для ламінування вій купити в нашому офлайн-магазині за адресою вул. Павловська 26/41.

Де професійні засоби для ламінування вій купити в Києві?

Всі необхідні матеріали для ламінування вій купити в Києві можна в нашому магазині за адресою вул. Павловська 26/41. Також ви можете матеріали для ламінування вій замовити на сайті https://www.vivienne.com.ua - в Києві доступна адресна кур'єрська доставка.

Які препарати для ламінування вій представлені на сайті Vivienne?

В інтернет-магазінеVivienne представлені витратні матеріали та препарати для ламінування вій Lash Secret. Це продукція преміум-якості, асортимент якої повністю задовольняє вимоги професійного майстра. На сайті ви можете

придбати склади для ламінування, клеї, знежирювачах, бігуді для вій, фарби і окислювачі, щіточки, браши і багато іншого. Обраний матеріал для ламінування вій можна замовити в будь-яку точку України Новою Поштою, можлива також адресна доставка в Києві і міжнародна доставка.

ДОСТАВКА ПО КИЄВУ ТА УКРАЇНИ - Матеріали для ламінування вій

Ми виконуємо доставку Матеріалів для ламінування вій по всіх великих регіональним центрам України, таким як: Київ, Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Полтава, Рівне, Черкаси, Суми та інші . Відправка товару зі складу здійснюється з понеділка по суботу. Доставка проводиться в усі відділення Нової Пошти по всій території України

★ Теги: купити ламінування lvl | купити набір для ламінування брів | стартовий набір для ламінування вій купити | набір для ламінування | lvl lashes купити матеріали | купити ламінування лвл | ламінування вій стартовий набір купити | ламінування вій lvl lashes купити | ламінування вій ціна купити | стартовий набір для ламінування вій ціна