RU UA
close icon

Лампи для нарощування вій

Код товару: m77322070

Лампа Glamcor REVOLUTION X

Лампа Glamcor REVOLUTION X

10071 грн

Код товару: m77322071

Лампа Glamcor ELITE X

Лампа Glamcor ELITE X

9512 грн

Код товару: m77322072

Лампа Glamcor REVEAL

Лампа Glamcor REVEAL

5036 грн

Код товару: m773220847

Лампа Glamcor ULTRA X

Лампа Glamcor ULTRA X

11190 грн

Код товару: m773221063

Лампа Glamcor MULTIMEDIA X

Лампа Glamcor MULTIMEDIA X

15946 грн

Код товару: i40

Кріплення для ламп GLAMCOR

Кріплення для ламп GLAMCOR

373 грн

Де купити лампу для нарощування вій в Україні?

На сайті https://www.vivienne.com.ua представлений широкий асортимент професійних ламп для нарощування вій бренду Glamcore. Лампи різних моделей, підлогові і настільні, різні кріплення і аксесуари до них - будь-який лешмейкер зможе вибрати кращий для себе варіант. Лампу для вій можна замовити з доставкою в будь-яку точку України, в Києві можна лампу для лешмейкера купити в магазині Vivienne (вул. Павловська 26/41)

Скільки коштує лампа для нарощування вій?

Ціна на лампу для нарощування вій в Україні залежить від виробника, моделі, особливостей конструкції, потужності та інших параметрів. На сайті Vivienne можна за вигідною ціною лампу для лешмейкера купити, вибравши з широкого асортименту моделей преміум-бренду Glamcor. На лампи Гламкор ціна вище середнього, при цьому приголомшливе якість, функціональність, ергономічність і зручність в роботі роблять їх одними з найбільш затребуваних на ринку.

Навіщо лешмейкеру професійна лампа для нарощування вій?

Лампа для майстра з нарощування вій - найнеобхідніше в роботі обладнання. Лешмейкер працює надзвичайно сконцентровано і з дуже дрібними об'єктами, його очі знаходяться в постійній напрузі. І ступінь цього напруги безпосередньо залежить від якості освітлення. Спеціальні лампи для лешмейкера володіють високою потужністю, дають можливість регулювати тон і яскравість світла, не спотворюють відтінки. Вони дозволяють направити світло точно в потрібну область, регулювати кут освітлення.

Майстрам, які працюють на різних заходах або виїжджають на будинок, необхідна складна лампа для нарощування вій - легка, маневрена, яку можна закріпити на різних поверхнях.

З подібними завданнями не зможе впоратися звичайна настільна лампа, для нарощування вій - лешмейкеру потрібне спеціальне обладнання, здатне забезпечити максимальний комфорт в роботі.

Якими бувають лампи для нарощування вій?

Настільні лампи для нарощування вій, оснащені струбциной, дають майстру можливість закріпити їх до столу, кушетці - практично будь-якій горизонтальній поверхні.

Підлогова лампа для нарощування вій дозволяє зручно налаштувати освітлення, розташувавши лампу поруч з кушеткою. Багато салонів і майстри вибирають саме такий варіант.

Лампа лупа для нарощування вій дозволяє крім освітлення отримати збільшувальний ефект, що за відгуками лешмекеров багатьом допомагає в роботі.

Якими перевагами володіють лампи Glamcore?

Кожна лампа Glamcor - професійне інноваційне обладнання, створене спеціально для майстрів сфери б'юті. Саме тому освітлення спрямоване і яскраве, не спотворює кольору і не створює тінь.

Лампи світлодіодні для нарощування вій цього бренду дозволяють розглянути кожну вію, оцінити всі тонкощі відтінків і виконувати роботу протягом довгих годин без втоми для очей. Унікальна конструкція дозволяє налаштовувати світло в точності до своїх потреб, а регулювати освітлення можна як вручну, так і за допомогою пульта. Багато лешмейкери вважають, що саме Гламкор - найкраща лампа для нарощування вій, відгуки користувачів незмінно відзначають її зручність, ергономічність, стильний дизайн.

ДОСТАВКА ПО КИЄВУ ТА УКРАЇНИ - Лампи для нарощування вій

Ми виконуємо доставку Ламп для нарощування вій по всіх великих регіональним центрам України, таким як: Київ, Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Полтава, Рівне, Черкаси, Суми та інші . Відправка товару зі складу здійснюється з понеділка по суботу. Доставка проводиться в усі відділення Нової Пошти по всій території України

★ Теги: для підлоги лампа для лешмейкера | настільні лампи для нарощування вій | лампи світлодіодні для нарощування вій | світильник для нарощування вій | лампа лупа для нарощування вій відгуки | складна настільна лампа для нарощування вій | збільшувальна лампа для майстра з нарощування вій | лампа денного світла для нарощування вій | професійна лампа для нарощування вій | світлодіодна лампа для нарощування вій купити України | glamcore лампа для візажистів | купити лампу для нарощування вій Україні