RU UA
close icon

Закріплювач для вій

Який закріплювач для нарощених вій купити для домашнього використання?

Для домашнього використання спеціально розроблений гелевий і поживний закріплювач Vivienne.

Гелевий закріплювач має щіточку для зручного розподілу: дозволяє задавати віям форму і напрямок, зволожує натуральні вії, створює захист і дарує блиск. Підходить в тому числі для догляду за бровами.

Поживний закріплювач поєднує захисні, зволожуючі і відновлюють властивості. Також підвищує еластичність вій і надає гарне природне сяйво.

Також для домашнього догляду підійде закріплювач живильний Lash Secret, який може застосовуватися як клієнтами 2-3 рази в тиждень, так і майстрами відразу після нарощування для посилення властивостей клею і його захисту.

Де закріплювач для вій купити в Києві?

Найбільший асортимент продукції преміум-рівня для лешмейкеров представлений на сайті Vivienne. У нас ви знайдете закріплювачі для домашнього використання, а також для професійного застосування майстрами на фінальному етапі нарощування вій. Доставка можлива в будь-яку точку України. Купити закріплювач ви можете також в нашому офлайн магазині в Києві по вул. Павловська 26/41.

Навіщо потрібен закріплювач для нарощених вій?

Продукт для використання майстрами-лешмекерамі, наприклад, закріплювач лаковий Lash Secret, дозволяє клею миттєво полімеризуватися, а також захищає його він зовнішнього впливу, продовжуючи термін шкарпетки нарощування.

Закріплювач для домашнього використання також спрямований на захист клею і продовження терміну шкарпетки нарощування, при цьому може додатково працювати на зволоження, харчування вій, підвищення еластичності і блиску. Такими властивостями володіє, наприклад, закріплювач живильний Vivienne.

Як використовувати закріплювач для вій?

Закріплювач для нарощених вій наноситься на фінальному етапі процедури нарощування тонким шаром за допомогою мікробраша в зоні зчіпки штучних вій з натуральними. Засіб не змивається.

Закріплювачі для домашнього застосування наносяться на вії по всій довжині за допомогою щіточки / пензлика 1-3 рази в тиждень, в залежності від рекомендацій виробника до конкретного продукту.

ДОСТАВКА ПО КИЄВУ ТА УКРАЇНИ - Закріплювачі для вій

Ми виконуємо доставку закріплювача для вій по всіх великих регіональним центрам України, таким як: Київ, Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Полтава, Рівне, Черкаси, Суми та інші. Відправка товару зі складу здійснюється з понеділка по суботу. Доставка проводиться в усі відділення Нової Пошти по всій території України