RU UA
close icon

Подушечки під очі для нарощування вій

Як правильно фіксувати подушечки під очі для нарощування вій?

Для початку потрібно виконати демакияж і очищення вій і шкіри навколо очей. Потім дістаньте патч з упаковки і зніміть захисну плівку, після чого встановіть патчі поверх нижніх вій таким чином, щоб подушечка не торкалася слизової і краю нижньої повіки. Важливо, щоб клієнт не відчував дискомфорт. Силіконові і гелеві подушечки під очі для нарощування вій можна встановлювати заново повторно при необхідності, а також підрізати ножицями.

Навіщо потрібні гелеві подушечки під очі?

Нижні вії клієнта в процесі нарощування, ламінування, біозавивка повинні бути ізольовані. І щоб не нашкодити віям і чутливій шкірі століття, важливо ізолювати нижні вії за допомогою спеціальних наклейок-патчів. Це можуть бути колагенові, гелеві або силіконові подушечки під очі, створені спеціально для комфортної та безпечної фіксації нижніх вій клієнта.

Додатково патчі можуть володіти заспокійливими, зволожуючими, тонізуючими властивостями, за рахунок чого клієнт отримує приємний «бонус» при нарощуванні вій - догляд за шкірою під очима.

Де придбати наклейки під очі для нарощування вій?

Найширший вибір продукції для лешмейкеров представлений на сайті Vivienne. Ви знайдете все необхідне для виконання процедури нарощування, в тому числі і різноманітні варіанти патчів - подушечок під очі. Продукція доступна до замовлення по всій Україні Новою Поштою, можлива також міжнародна доставка. У Києві можна відвідати магазин Vivienne по вул. Павловська 26/41.

Скільки коштують подушечки патчі під очі для нарощування?

Ціна патчів-подушечок, представлених на сайті, залежить від матеріалу, складу, яким просякнуті патчі (якщо просякнуті), типу і матеріалу упаковки і кількості. Найдоступніші за ціною - подушки під очі без гідрогелю, високою популярністю серед майстрів лешмейкеров і ламімейкеров користуються гідрогелеві патчі Lash Secret, що володіють прекрасним співвідношенням ціна-якість.

ДОСТАВКА ПО КИЄВУ ТА УКРАЇНИ - подушечки під очі для нарощування вій

Ми виконуємо доставку подушечок під очі для нарощування вій по всіх великих регіональним центрам України, таким як: Київ, Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Полтава, Рівне, Черкаси, Суми та інші. Відправка товару зі складу здійснюється з понеділка по суботу. Доставка проводиться в усі відділення Нової Пошти по всій території України

★ Теги: подушечки під очі | гелеві подушечки для нарощування вій | силіконові подушечки під очі | наклейки під очі для нарощування вій | гелеві подушечки під очі | подушечки під очі для нарощування вій | наклейки на очі для нарощування | гелеві подушечки для нарощування вій