RU UA
close icon

Коричневі вії для нарощування

Код товару: e01

від 112 грн

Код товару: re09

Вії, ELITE, темно-коричневі, mix, 6 ліній

Вії, ELITE, темно-коричневі, mix, 6 ліній

від 448 грн

Код товару: rl07

Вії LASH SECRET, коричневі, mix, 6 ліній

Вії LASH SECRET, коричневі, mix, 6 ліній

від 187 грн

Код товару: re07

Вії, ELITE, світло-коричневі, mix, 20 ліній

Вії, ELITE, світло-коричневі, mix, 20 ліній

від 224 грн

Код товару: m7732099

Суперціна

Вії, ELITE, темно-коричневі, 20 ліній

Вії, ELITE, темно-коричневі, 20 ліній

від 298 грн

Код товару: m7732100

Суперціна

Вії, ELITE, Середньо-коричневі, 20 ліній

Вії, ELITE, Середньо-коричневі, 20 ліній

від 298 грн

Код товару: rl06

Вії LASH SECRET, темно-коричневі, mix, 6 ліній

Вії LASH SECRET, темно-коричневі, mix, 6 ліній

від 187 грн

Чи можна подивитися на вії коричневі для нарощування перед покупкою?

Так, в Києві за адресою вул. Павловська 26/41 знаходиться точка продажів Vivienne, де представлений широкий асортимент продукції, в тому числі вії для нарощування коричневі. Там ви зможете оцінити якість товару, вживу подивитися на вії коричневі для нарощування, купити потрібну продукцію, отримати кваліфіковану консультацію.

Які коричневі вії для нарощування найпопулярніші?

Високим попитом серед лешмейкеов користуються ультралегкі, еластичні і м'які вії лінійки Elite Ultra Light & amp; Soft, а також мікс вій SAFARY у відтінку чорний шоколад. Лешмейкери також часто вибирають серії Smart collection & ndash; коричневі вії для нарощування, відгуки про якість яких виключно позитивні.

Де купити вії для нарощування коричневі?

На сайті Vivienne ви можете вії для нарощування коричневі купити зі швидкою і зручною доставкою по Україні або за кордон. Ми пропонуємо виключно висококачественине коричневі вії, нарощування з якими буде максимально легким для майстрів і натуральним, ефектним і стійким - для клієнтів. Найрізноманітніші відтінки, всілякі параметри, великий асортимент лінійок чекають вас на сайті Vivienne. А якщо вважаєте за краще офлайн-шопінг, в магазині Vivienne у вас є можливість коричневі вії купити в Києві за адресою вул. Павловська 26/41.

Коли краще використовувати коричневі вії для нарощування?

Далеко не завжди класичний чорний колір є кращим рішенням, особливо, коли клієнт хоче отримати в результаті натуральний вигляд вій. Для дівчат з цветотипом «весна», «осінь» і «літо» нарощування коричневих вій часто є оптимальним вибором. Вії коричневого кольору не створюють контракту між рудими / світлим волоссям і світлою шкірою і виглядають набагато природніше і м'яко, при цьому підкреслюючи виразність погляду.

Які коричневі вії купити?

Відтінок вій залежить від цветотипа і особливостей зовнішності клієнта, для якого виконується нарощування - коричневі вії підходять власникам світлої шкіри і рудих / світлих / світло-каштанового волосся. Універсальним варіантом є вії середньо-коричневого і сіро-коричневого відтінку, чорний шоколад ідеально підходить для власників темно-каштанового волосся. Що стосується конкретних лінійок, в яких представлені коричневі вії, відгуки лешмейкеров найчастіше відзначають відмінне співвідношення вартості та якості Smart Collection, Elite Ultra Light & Soft і Safari Collection.

Чи можу я купити коричневі вії для нарощування, якщо я перебуваю не в Україні?

Так. Ви можете коричневі вії для нарощування купити на сайті Vivienne і оформити міжнародну доставку.

ДОСТАВКА ПО КИЄВУ ТА УКРАЇНИ

Ми виконуємо доставку по всіх великих регіональним центрам України, таким як: Київ, Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Полтава, Рівне, Черкаси, Суми та інші. Відправка товару зі складу здійснюється з понеділка по суботу. Доставка проводиться в усі відділення Нової Пошти по всій території України

★ Теги: коричневі нарощені вії | коричневі пучкові вії | коричневі вії для нарощування відгуки | купити коричневі вії для нарощування | вії для нарощування коричневі | вії коричневі купити для нарощування