Щільні еластичні подушечки білого кольору. Ідеально підходять для клієнтів із жорсткими нижніми віями. Забезпечують шкірі повік та ніжньому рядку вій надійний захист під час процедур нарощування. Одна пара в одному пакованні. Майстер не має права завдавати шкоди зовнішності клієнта. Саме тому, для відокремлення нижнього рядка вій під час процедури нарощування, необхідно користуватися тільки професійними патчами, виготовленими на основі гідрогелю, силікону чи колагену. Вони легким рухом знімаються зі шкіри, не завдаючи їй шкоди. Якщо ви бачите, що форма нижньої повіки клієнта не відповідає вихідній формі подушечки, то її можна легко підкоригувати за допомогою ножиць. Подушечки краще встановлювати, утримуючи обидва краї пальцями.

Під час встановлення подушечки ви повинні бачити корінчики нижніх вій тому, що під час заплющення ока, вона ще підійметься у напрямку до слизової оболонки очей! Після того, як клієнт заплющить очі, ще раз переконайтеся, що краї подушечки не торкаються слизової оболонки очей і не підпирають верхню повіку.

Утримуйте подушечку пальцями до повного заплющення очей тому, що у мить заплющення очей повіки змінюють свою позицію. Якщо очі клієнта заплющені, а розміщення подушечки все ще не ідеальне, візьміть її за краєчки двома пальцями й акуратно, в напрямку до себе, підійміть зовнішній край. Тепер ви можете задати їй остаточної та правильної позиції. Не бійтеся сміливих рухів: піднявши подушечку, ви можете пересунути її вліво або вправо, опустити нижче чи підняти вище до краю повіки.