RU UA
close icon

HENNA SPA - хна для фарбування брів

Код товару: m773220720

Міні набір для дом фарбування брів HENNA SPA

Міні набір для дом фарбування брів HENNA SPA

від 373 грн

Код товару: комплект 26

Хна в капсулах HENNA SPA, 30 шт + препарати 8 видів по 5 мл

Хна в капсулах HENNA SPA, 30 шт + препарати 8 видів по 5 мл

від 671 грн

Код товару: hs101

Хна в капсулах Henna Spa, 10 шт

Хна в капсулах Henna Spa, 10 шт

від 224 грн

Код товару: hs17

Хна-аква Henna Spa, Brownie (Брауні), 3гр

Хна-аква Henna Spa, Brownie (Брауні), 3гр

671 грн

Код товару: hs16

Хна-аква Henna Spa, Arabica (Арабіка), 3гр

Хна-аква Henna Spa, Arabica (Арабіка), 3гр

671 грн

Код товару: hs21

Хна-аква Henna Spa, Lawazza (Лаваца), 3гр

Хна-аква Henna Spa, Lawazza (Лаваца), 3гр

671 грн

Код товару: hs22

Хна-аква Henna Spa, Truffle (Трюфель), 3гр

Хна-аква Henna Spa, Truffle (Трюфель), 3гр

671 грн

Код товару: hs03

Мінеральний розчин (aqua) Henna Spa

Мінеральний розчин (aqua) Henna Spa

від 112 грн

Код товару: hs09

Клінсер Henna Spa

Клінсер Henna Spa

від 187 грн

Код товару: hs10

Скраб (exfoliant) Henna Spa, 30 мл

Скраб (exfoliant) Henna Spa, 30 мл

187 грн

Код товару: hs13

Професійний шампунь Henna Spa, 30 мл

Професійний шампунь Henna Spa, 30 мл

112 грн

Код товару: hs04

Фіксатор Henna Spa, 10 мл

Фіксатор Henna Spa, 10 мл

224 грн

Код товару: hs12

Ремувер Henna Spa

Ремувер Henna Spa

від 224 грн

Код товару: hs06

Анестетик Henna Spa, 30 мл

Анестетик Henna Spa, 30 мл

224 грн

Код товару: hs11

Гель для відновлення росту брів Henna Spa

Гель для відновлення росту брів Henna Spa

від 156 грн

Код товару: hs01

Олівець білий для розмітки

Олівець білий для розмітки

75 грн

Де купити хну для фарбування брів Henna Spa (Хенна Спа)?

Ви можете хну для брів купити в інтернет магазині Vivienne з доставкою Новою Поштою. Vivienne - офіційний дистриб'ютор Henna Spa в Україні. Тому у нас представлений найповніший асортимент продукції цього бренду, і ми можемо гарантувати нашим клієнтам найвигіднішу ціну хни для брів, різні спеціальні пропозиції та акції.

Якщо ви хочете купити хну для брів до Києва, це можна зробити як через сайт, так і в нашому магазині за адресою вул. Павловська 26/41.

В яких відтінках представлена Henna Spa для брів?

Широкий вибір відтінків - важлива перевага хни Spa Henna. Brow майстра цінують Henna Spa за можливість створити ідеальне колірне рішення для будь-якого клієнта. Ви можете купити біо хну для брів, представлену в 10 відтінках холодного і теплого тонів. Вибирайте потрібні відтінки в скляних баночках (3 грама), також можна купити Henna Spa в капсулах, розрахованих на одну процедуру фарбування.

Чим відрізняється хна для брів індійська?

Будь-яка хна (henna) для брів - фарба, виготовлена на основі порошку з висушеного листя Лавсона неколючими. Ця рослина росте в Індії, Пакистані, Ірані, багатьох інших африканських і східних країнах.

Henna Spa - натуральна хна для брів професійна, яка виробляється з індійської хни. Вона більш рідкісна і дорожча, ніж аналоги, і забезпечує відмінний естетичний ефект, сприятливо впливає на здоров'я волосків. Саме тому багато броу майстри прагнуть купити індійську хну для брів і використовувати саме її в своїй роботі.

Яка хна входить до складу Henna Spa (Хенна Спа)?

Хенна Спа виготовляється з натуральної індійської хни, яка доповнюється іншими компонентами, наприклад, порошком з листя екліпти, а також екстрактом кори і насіння дерева Азадірахта індійська, що дозволяє підсилити корисні властивості хни.

Фарба крем хна для брів має гіпоалергенним, безпечним складом, який дозволяє майстру повністю контролювати колір і забезпечує якісне фарбування і високу стійкість. Саме тому бровісти воліють для роботи купити хну для брів Henna Spa.

Які переваги має хна для забарвлення брів Henna Spa?

Henna Spa - це одночасно хна для татуажу брів (біотатуаж) і фарбування, а також особлива технологія спа-догляд за бровами. В результаті звичайне фарбування перетворюється в уходовую процедуру, спрямовану і на перетворення, і на оздоровлення.

Сама фарба хна для брів не містить шкідливих домішок - аміаку і свинцю і не вимагає застосування перекису водню в процедурі. Лінійка квітів представлена 10 відтінками від холодного до теплого і дозволяє створити ідеальне колірне рішення для будь-якого клієнта. Про хні henna spa для брів відгуки позитивні як серед броу майстрів (зручність в роботі, якість, вибір відтінків, контрольований результат), так і серед клієнтів (естетичний ефект, комфорт процедури, стійкість, поліпшення стану брів).

Що входить в набір Henna Spa?

На сайті Vivienne представлені різні варіанти наборів хни для брів brow Henna Spa. Так, наприклад, до складу Міні-набору входить все ключові препарати в обсязі 5 мл (шампунь Henna Spa , скраб Henna Spa, Клинзер, фіксатор Henna Spa, Ремувер Henna Spa, анестетик Henna Spa, лосьйон Henna Spa, мінеральний розчин) і 5 капсул хни одного обраного відтінку.

Наповнення наборів відрізняється кількістю квітів і обсягом хни Хенна Спа, а також обсягами препаратів.

Де хну для біотатуаж брів купити в Києві?

Henna Spa - хна для біотатуаж брів, яку можна замовити на сайті https://www.vivienne.com.ua з доставкою по всій Україні. У Києві можлива адресна доставка або самовивіз з магазину Vivienne за адресою вул. Павловська 26/41. У нашому магазині ви можете не тільки купити хну для біотатуаж брів, але і ознайомитися з усім асортиментом матеріалів для бровістов, отримати консультацію та допомогу у виборі потрібних товарів.

ДОСТАВКА ПО КИЄВУ ТА УКРАЇНИ Henna SPA - хна для фарбування брів

Ми виконуємо доставку Henna SPA - хна для фарбування брів по всім великим регіональним центрам України, таким як: Київ, Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Полтава, Рівне, Черкаси, Суми та інші. Відправка товару зі складу здійснюється з понеділка по суботу. Доставка проводиться в усі відділення Нової Пошти по всій території України

★ Теги: ціна хна для брів | хна для брів київ купити | хна ціна | крем хна фарба для брів | замовити хну для фарбування брів | хна для брів купити інтернет магазин | хна для брів броу Хенна купити | хна для брів brow henna замовити | купити крем хна для брів, хна для брів brow henna ціна | хна для тату купити київ інтернет магазин | хна для фарбування брів купити київ, крем хна для вій і брів | купити хну для біотатуаж брів | хна для брів brow henna купити | хна для біотатуаж брів купити київ