RU UA
close icon

Мікробраші для вій

Для чого потрібні мікробраші для вій?

Мікробраш використовується для нанесення знежирювачів, праймерів, ламінуючих складів і інших препаратів в різних процедурах для вій і брів. Професійні мікробраші Vivienne і Lash Secret виготовляються з екологічного гіпоалергенного матеріалу, яких не залишає навіть найдрібніших частинок ворсу на волосках. Фібра прекрасно утримує препарат, не дає йому розтікатися, запобігає потраплянню на слизову, при цьому дозволяє легко, швидко і рівномірно розподіляти засіб по волосках.

Як використовувати мікробраші в процесі нарощування вій?

Невелика кількість препарату нанесіть на мікробраш і акуратно розподіліть його рівномірним шаром по віям.

Чим можна замінити мікробраші для вій?

Насправді замінювати мікробраші ватяними паличками або іншими пристосуваннями можна, оскільки це відразу негативно позначиться на якості нарощування / біозавивка / ламінування вій.

Професійні високоякісні мікробраші такі, як представлені на сайті Vivienne, створюються зі спеціального матеріалу - екологічної фібри, яка дозволяє набирати потрібну кількість препарату і точно розподіляти його по віям. Спеціальна форма запобігає потраплянню препаратів на слизову і робить процедуру безпечною і комфортною.

Де купити якісні мікробраші?

На сайті Vivienne можна замовити мікробраші з доставкою по Україні. У Києві ви можете також відвідати наш офлайн магазин по вул. Павловська 26/41, подивитися вживу на продукцію, задати питання консультантам і купити мікробраші для нарощування / ламінування / біозавивка.

Все, представлені на сайті і в магазині мікробраші, виконані з високоякісного матеріалу - комфортного для роботи майстра і абсолютно безпечного для вій і шкіри клієнта.

Скільки коштують мікробраші для вій?

Ціна на мікробраші залежить від бренду, особливостей матеріалу і конструкції, кількості, типу упаковки. Доступний за ціною варіант - високоякісні мікробраші Lash Secret, які користуються високою популярністю серед лешмейкеров і ламімейкеров. Також на нашому сайті ви можете максимально вигідно купити мікробраші Vivienne, які стануть незамінними в роботі з натуральними і штучними віями.

ДОСТАВКА ПО КИЕВУ И УКРАИНЕ - Микробраши для ресниц

Мы выполняем доставку Микробрашей для ресниц по всем крупным региональным центрам Украины, таким как: Киев, Харьков, Одесса, Львов, Запорожье, Винница, Луцк, Днепр, Житомир, Ужгород, Ивано-Франковск, Полтава, Ровно, Черкассы, Сумы и другие. Отправка товара со склада осуществляется с понедельника по субботу. Доставка производится во все отделения Новой Почты по всей территории Украины