RU UA
close icon

Знежирювач для вій

Код товару: pr36

Знежирювач, VIVIENNE, 15 мл

Знежирювач, VIVIENNE, 15 мл

193 грн

Код товару: pr22

Знежирювач, LASH SECRET, 15 мл

Знежирювач, LASH SECRET, 15 мл

179 грн

Як вибрати знежирювач для вій?

Ключові критерії вибору - склад, формат упаковки, ціна. Важливо, щоб склад був гіпоалергенним, безпечним і ефективно справлявся із завданням очищення і знежирення. За знежирення в складі відповідає спирт, наприклад, Ethyl alcohol або Ethanol. Додатково до складу можуть входити антибактеріальні компоненти, рослинні екстракти, алантоїн і інші.

Найпопулярніший і зручний формат упаковки - флакон з носиком-крапельницею, який дозволяє точно дозувати препарат. Пензлика або щіточки знежирювачів необхідно дезінфікувати після контакту з віями клієнта.

Як використовувати знежирювач для вій?

Використовуйте знежирювач на етапі підготовки вій до виконання нарощування, після демакіяжу і очищення.

З метою гігієни використовуйте одноразові мікробраші для нанесення знежирювача. Нанесіть трохи засобу на мікробраш, потім ретельно обробіть натуральні вії по всій довжині, притискаючи їх до косметичного шпателя.

Навіщо потрібен знежирювач для нарощування вій?

Знежирювач дозволяє оптимально підготувати вії з таких процедур, як нарощування, біозавивка, ламінування та інші. Якісно усуваючи мікрочастинки жиру і забруднень препарат покращує зчеплення натуральної та штучної вії і, відповідно, підвищує якість нарощування.

Чим можна замінити Знежирювач для вій?

Знежирювач не рекомендується замінювати тоніком, лосьйонами, міцелярної водою, оскільки до складу цих продуктів можуть входити інгредієнти, які погіршать зчеплення клею і вії і негативно вплинуть на стійкість майбутнього нарощування.

Оптимально використовувати саме професійне спеціально призначене для знежирення вій засіб, яке ідеально очистить поверхню війок від найдрібніших частинок забруднень, жиру і поліпшить зчеплення штучної і натуральної вії.

Де купити знежирювач?

Вибрати професійний якісний знежирювач можна на сайті Vivienne - доставка можлива по всій Україні і за кордон. У Києві продукцію для нарощування вій, в тому числі і знежирювачах, можна також придбати в магазині за адресою вул. Павловська 26/41.

ДОСТАВКА ПО КИЄВУ ТА УКРАЇНИ - Знежирювач для вій

Ми виконуємо доставку по всіх великих регіональним центрам України, таким як: Київ, Харків, Одеса, Львів, Запоріжжя, Вінниця, Луцьк, Дніпро, Житомир, Ужгород, Івано-Франківськ, Полтава, Рівне, Черкаси, Суми та інші. Відправка товару зі складу здійснюється з понеділка по суботу. Доставка проводиться в усі відділення Нової Пошти по всій території України