RU UA
close icon

Спікери та розклад LASH EXPERIMENT ONLINE by VIVIENNE 


Спікерами на спільному експерименті-практикумі від Vivienne LASH ART UNIVERSITY стануть найбільш відомі речники СВІТОВОГО масштабу в царині краси. 

Ти не просто пройдеш усі етапи експерименту, а ще й розбереш склад усіх засобів, дізнаєшся як вони діють і зарядишся нереальною енергетикою наших ораторів. 

Света Музычук

Тетяна Білоловець,

м. Київ

Технолог компанії Vivienne із 2011р. Ведучий викладач Lash Art University (раніше навчального центру при La Fleur) із проведення процедур нарощування, біозавивки та ламінування вій із 2011р. Керівник проекту навчання тренерів Lash Art University із 2018р. Винахідник, автор власних методик формування об'ємного пучка, ліфтинг-ефекту під час моделювання погляду, інноваційної палетки Vivienne 3-в-1. Ідеолог проекту LashHub. У 2018р. зайняла 1 місце в ТОП-10 Леш-майстрів України за версією Stella International Beauty Awards. Експерт 1-го рівня за кваліфікацією КССК.Викладач і екзаменатор міжнародної категорії за напрямком «Нарощування вій» 3 рівня за стандартами VTCT QCF. Викладач і екзаменатор міжнародної категорії за напрямком «Біозавивка вій» 2 рівня за стандартами VTCT QCF. Учасник та речник 27 всеукраїнських і міжнародних конференцій. Суддя 27 українських і міжнародних чемпіонатів. Окрім спеціальних і тренерських курсів, закінчила курси із взаємовідносин з клієнтами та сторітеллінгу, як частини особистого бренду. Автор образів і статтей для журналу «Lashmaker» та інших професійних і громадських журналів. Учасник виїзних семінарів: США (Лос-Анжелес), Південна Африка (Йоганнесбург), Ізраїль (Хайфа), Німеччина (Берлін, Хайнсберг), Іспанія (Мадрид), Франція (Париж), Угорщина (Будапешт), Польща (Краків, Варшава), Чехія (Прага), Румунія (Клуж-Напока), Росія (Москва, Санкт- Петербург, Воронеж). 

Света Музычук

Валерія Кравчук
м. Київ

Хімік - технолог. У хімічній індустрії із 2012 року. 
Розробник косметичних засобів, консультант із питань хімічних і технологічних процесів у парфумерно- косметичній індустрії. 
Створила близько 1000 продуктів для гігієнічного догляду за шкірою для українського ринку.  .

Света Музычук

Олександра Середа
м. Одеса

Досвідчений лешмейкер із стажем більше 10 років. Організатор конференції "Beauty Project" та марафону @ beauty.project.marafon. Увійшла в TOP 10 Lash Artist України премії Stella International Beauty Awards. Увійшла в TOP 50 премії Diamond Star Awards. 29-кратний призер. Гран-прі чемпіонатів "Sculptor Lash" Одеса 2016р. і Кишинів 2017р. Автор і розробник понад 10 власних унікальних offline та online програм навчань і вебінарів для лешмейкерів. Суддя міжнародних і національних чемпіонатів, організатор @globallashbrowexplosion у 2018р. В арсеналі понад 100 дипломів професійного та особистісного зростання.

Света Музычук

Олена Сабанова

м. Москва

Генеральний директор навчального центру та першої в Росії студії натурального погляду «Look & Style». Тренер-викладач міжнародного рівня із 2010 року. Сертифікований технолог із біозавивки та ламінування вій/брів із досвідом роботи 10 років. Автор власних програм навчання по роботі із натуральними віями та бровами. 
Автор запатентованої техніки Адаптованого нарощування вій. Автор унікальних програм курсів із нарощування вій «Легкі об'єми» і «Ювелірна класика». 
Речник міжнародних конференцій та бізнес-форумів, член суддівських колегій міжнародних чемпіонатів і конкурсів із нарощування вій, ламінування та моделювання брів (80 заходів). Автор професійних статтей в різних журналах. 
Найбільш високооплачуваний Lash & Brow-стиліст Росії. 
Входить у топ найвідоміших людей lash & brow індустрії. 

Света Музычук

Анна Матусевич

м. Мінськ (Білорусія)

Дипломований майстер із нарощування вій з досвідом роботи із 2009 року. Викладач із нарощування вій із вищою педагогічною освітою.
Сертифікований суддя чемпіонатів із нарощування вій. Речник спеціалізованих конференцій. Багаторазовий переможець чемпіонатів із нарощування вій у всіх номінаціях Білорусії та Європи. Багаторазовий учасник спеціалізованих заходів: конференцій, форумів та майстер -класів.

Света Музычук

Марта Біла

Призер чемпіонатів і учасник багатьох конференцій, речник онлайн -марафонів і проектів. Вона любить свою роботу, є автором методу обчислення собівартості продукції, експериментатором, який робить власні висновки про властивості засобів. Діючий викладач у сфері нарощування та ламінування вій, який ділиться зі слухачами своїм досвідом і прагненням поліпшити сервіс майстрів, які працюють у царині краси. 

Света Музычук

Олександра Гамаюн

Працює в індустрії краси більше 10 років, 9 років практикуючий майстер із нарощування вій та ламінування вій/брів. Має медичну освіту.