RU UA
close icon

Набори для домашнього догляду за віями! Подбайте про красивий та здоровий вигляд вій

Піклуйтеся про вії кожен день із Подарунковим набором Lami Home Lash Secret:

У наборі зібрані найважливіші засоби для домашнього догляду за ламінуванням. Зміцнення, захист від шкідливого впливу навколишнього середовища, подовження періоду носіння ламінованих вій – це основні функції препаратів із подарункового набору Lami Home Lash Secret! 

Склад набору:

Мус після ламінування LASH SECRET, Масло для росту вій LASH SECRET, Сироватка для росту вій LASH SECRET, Щіточка у футлярі, Засіб для знімання макіяжу із очей LASH SECRET, Вишукана косметичка!

Подарунковий набір Lash Home Vivienne

Даний комплект містить усе необхідне для домашнього догляду за віями. Засоби, у його складі, зміцнюють природні вії, а також, значно подовжують період носіння нарощених вій.

Склад набору ти можеш вибрати на власний розсуд:

- Закріплювач лаковий Vivienne  
- Закріплювач живильний Vivienne

+ Пінка для вмивання "Extra Gentle Cleansing Foam", Тонік Blue Bird, Щіточка у футлярі ELITE, Стильна фірмова косметичка! 

Піклуйтеся про вії кожен день ізПіклуйтеся про вії кожен день із Міні-набором Lami Home Lash Secret!

Ви ж знаєте, що домашній догляд дуже впливає на період носіння ламінованих вій? Запропонуйте своїм клієнтам Lami Home Lash Secret - набір, який підтримає вражаючий результат після процедури. Ми зібрали його спеціально для вас! 

Склад набору ви можете вибрати на власний розсуд:

1. Сироватка Protective Serum + щіточка для вій у футлярі.
2. Масло для росту вій Growth Stimulation Oil + щіточка для вій у футлярі.

Стандартний набір Lami Home Lash Secret

Це повноцінна турбота про вії після процедури ламінування. Він містить найважливіші засоби та аксесуари для домашнього догляду за віями. 

- Мус для вій після ламінування “Cleansing Mousse”. Ефективно очищає вії, не вимиваючи препарати для ламінування. 

- На вибір - ​​​Сироватка "Protective Serum" або Масло для росту вій "Growth Stimulation Oil". Засоби для додаткового захисту, зміцнення та турботи про вії між процедурами. 

 - Рожева щіточка у футлярі. Підходить для багаторазового використання. 

- Ніжна тонуюча маска із кондиціонуючим ефектом для брів і вій, застосовується під час домашнього догляду (чорна).

Стандартний набір Lash Home Vivienne

Набір Lash Home Vivienne “Стандарт” містить усе необхідне для домашнього догляду за віями. Засоби, у його складі, подовжують період носіння нарощених чи ламінованих вій, а також, зміцнюють природні вії. 

У складі стандартного набору Lash Home: 

- Ніжна очищаюча пінка "Extra Gentle Cleansing Foam" (100 мл). Вона дійово очищає вії від забруднень і залишків макіяжу, не вимиваючи препарати для ламінування.

- Зміцнюючий тонік Blue bird (5 мл). Вона стимулює ріст вій, захищає їх від зовнішнього впливу, інтенсивно живить тому, що збагачена екстрактом женьшеню, вітамінами А, В3, С, Е, Н та пантенолом. 

- Щіточка у футлярі ELITE — якісно прочісує кожну вію, хімічно інертна до засобів для домашнього догляду та ламінування.

 Міні-набір Lash Home Vivienne  Vivienne 

Він призначений для ефективного догляду за віями у домашніх умовах. Складається із зміцнюючого тоніка Blue bird (5мл) і щіточки для вій ELITE у футлярі. 

Цей корисний набір допоможе якісно доглядати за віями самостійно дома.

- Тонік Blue bird стимулює ріст вій, зміцнюючи їх і захищаючи від негативного впливу навколишнього середовища. Склад містить вітаміни А, В3, С, Е, Н для живлення шкіри та вій; екстракт женьшеню, який зміцнює волосяні фолікули; глюкозамін і пантенол, які пом'якшують вії. 

- Щіточка у футлярі ELITE — це багаторазовий аксесуар, який якісно прочісує кожну вію. Матеріал, із якого виготовлений ворс, є хімічно інертним до складів препаратів для ламінування чи для засобів домашнього догляду. Також, щіточка допомагає протягом довшого часу зберігати форму нарощених вій. 

Замовляйте набір уже зараз, щоб потішити близьких і клієнтів подарунком до 8 Березня!