RU UA
close icon

Стань бровістом за допомогою Henna Spa

Усі майстри на beauty -канікулах. Ну і як у цей час залишатися доглянутою красунею? Проблему вже вирішено! 

Ми розробили набір для домашнього фарбування брів препаратами Henna Spa. За допомогою будь-якого із цих наборів ти приведеш свої брови в порядок. 

Капсули Henna Spa вистачає на одне фарбування. Завдяки цьому дозуванню полегшується створення потрібного відтінку хни. Тепер набагато простіше відміряти речовину для суміші, у результаті, відтінок виходить у точності таким, як ти задумала. 

До того ж, через капсульне фасування немає ні недостачі, ні залишків, таким чином, ти не будеш витрачати цінний пігмент даремно. Хна у герметичній капсулі не контактує з повітрям, зберігає свою текстуру, колір і залишається придатною до застосування протягом довгого часу. 

1. Міні набір для домашнього фарбування брів HENNA SPA

Це мінімальний набір продуктів, який містить:

Хна Henna Spa в капсулах (5 капсул одного кольору)

шампунь (5мл)
скраб (5мл)
клінсер (5мл)
анестетик (5мл)
ремувер кольору (5мл)
фіксатор (5мл)
лосьйон для  відновлення пошкоджених брів (5мл)
мінеральний розчин (5мл)

2. 3 кольори хни в капсулах HENNA SPA + 8 препаратів HENNA SPA у подарунок

Набір містить:

3 кольори хни Henna Spa в капсулах по 10 капсул (10 * 3 = 30 капсул) 

У подарунок ти отримаєш:

шампунь (5мл)
скраб (5мл)
клінсер (5мл)
анестетик (5мл) 
ремувер кольору (5мл)
фіксатор (5мл)
лосьон для відновлення пошкоджених брів (5мл)
мінеральний розчин (5мл)

3.Набір для домашнього фарбування брів HENNA SPA

Склад набору:

Хна Henna Spa в капсулах - (10 капсул одного відтінку)
Пензлик для мусу та хни (помаранчева)
Штангенциркуль для брів
Лінійка Flexible для брів
Склянка для змішування хни/пігментів/фарб
Білий олівець Henna Spa для нанесення позначок

У подарунок:

мінеральний розчин (5мл)
+ 7 препаратів Henna spa

Інструкція для фарбування брів препаратами HennaSpa

КРОК 1. ОЧИЩЕННЯ ШКІРИ 

Очистити та знежирити шкіру за допомогою лосьйону Henna Spa. Лосьйон очищає жир, який виділяється сальними залозами й перешкоджає роботі засобів і проникненню колірного пігменту. 

КРОК 2. ПІЛІНГ ШКІРИ 

Використовуючи скраб Henna Spa, зробити пілінг шкіри: відлущити ороговілий прошарок шкіри, видалити відмерлі клітини із поверхні. Пілінг посилює поділ клітин базального шару, таким чином, хна ляже на гладку, бездоганну шкіру рівно й надовго. 

КРОК 3. ПРОМИВАННЯ ВОЛОСИН БРІВ  

Шампунь Henna Spa допоможе підготувати волоски до фарбування. Він розкриває лусочки стрижня, щоб волосини рівномірно наповнювалися кольоровим пігментом хни. Як наслідок, ви отримаєте насичений глибокий колір, який утримається на бровах протягом довгого часу. ПРИМІТКА: промивання повинно проводитися делікатно та ніжно спеціальними засобами тому, що волоски і шкіра брів відрізняються від інших ділянок тіла. Якщо очистити брови надто глибоко, то хна ляже плямами. 

КРОК 4. ПІДГОТОВКА ХНИ 

Перемішати порошок хни зі спеціальним мінеральним розчином Aqua Henna Spa у пропорціях 1: 1 (1 капсула хни на 5-7 крапель розчину). Після змішування необхідно дати хні настоятися 5-10 хв., опісля знову перемішати до необхідної консистенції. Якщо розмішувати хну міксером (близько 1 хв), то хну можна наносити відразу. Використання мінерального розчину Aqua дозволяє отримати однорідність і рівномірність фарбування.

КРОК 5. НАНЕСЕННЯ ХНИ 

Необхідно завчасно промалювати форму брови спеціальним олівцем білого кольору, який захищає шкіру від потрапляння хни й забезпечує чіткість ліній. Утоптуючими рухами, рівномірно нанести хну на 7-25 хв., залежно від бажаної інтенсивності кольору. Хну слід наносити пензлем або спеціальним шпателем. Дуже важливо робити це саме втоптуючими рухами, щоб хна потрапила під волоски й пофарбувала шкіру. Наносити необхідно одним тонким шаром. Кількість хни не впливає на відтінок. На колір впливає: консистенція (чим темніша й щільніша - тим яскравішим та інтенсивнішим буде колір), час експозиції. 

КРОК 6. ЗМИВАННЯ ХНИ  

Акуратно очистіть брови від хни за допомогою вологого ватного диску. Ватний диск має бути тільки вологим, з нього не повинна капати вода. Вологий диск необхідно прикласти до брів, дати час хні всотати вологу, потім легкими рухами зняти засіб. Рухи повинні проводитися винятково за ростом волосків, рухи супротив росту ЗАБОРОНЕНІ. 

КРОК 7. ВИПРАВЛЕННЯ НЕТОЧНОСТЕЙ 

Ремувер використовується, якщо виникає необхідність, після фарбування, для пом'якшення графічної форми та виправлення погрішностей. Засіб дозволяє освітлити шкіру на 3 тони, волоски -на 1 тон. Ремувер Henna Spa має унікальну формулу, яка застосовується тільки для хни Henna Spa. 

КРОК 7.1. АНЕСТЕЗІЯ 

Додатково можна скористатися спеціальним анестетиком перед корекцією форми. Сприяє зменшенню болю під час видалення волосків протягом корекції. Рекомендується наносити тонким шаром перед промальовуванням форми на 5-10 хв., укривши плівкою. 

КРОК 8. ДОГЛЯД ЗА ПОФАРБОВАНИМИ БРОВАМИ  

Рекомендується скористатися спеціальним відновлюючим гелем для брів. Лосьйон для відновлення пошкоджених брів - відроджує 80% цибулин волосин, які давно перестали рости, допомагає повернутися до природної густоти брів. Важливою умовою є регулярне застосування гелю два рази в день (вранці та ввечері), протягом 3-4 місяців, ОБОВ'ЯЗКОВО, втираючи його масажними рухами, після нанесення ! Це не гормональний препарат і не викликає звикання. Після відновлення волоски продовжують рости й не вимагають повторення курсу вдруге. Рекомендується надалі користуватися поживними тоніками для посилення росту волосин (типу bluebird). 

ШАГ 8.1. ЗАВЕРШЕННЯ

Завершити процедуру слід нанесенням спеціального фіксуючого складу для подовження ефекту татуажу на шкірі. Фіксуючий засіб проникає у волоски брови, закриває лусочки й покриває волоски, шкіру щільною плівкою.